HomeДЕНЕШНАСветИнтернетот е луд – Ова е најгледаното видео на Facebook

Интернетот е луд – Ова е најгледаното видео на Facebook

Мајка на две деца од Тексас стана преку ноќ вирален хит на Facebook Live платформата со над 100 милиони платформи и ако мислите дека станува збор за некое ултра забавно видео се лажете. Вниманието го привлече само со маската на Чубака од Star Wars додека возеше објаснувајќи дека не е наменета за нејзините синови туку за неа и дека претходно се напила неколку чашки. Погледнете сами и проценете кој е тука забеган.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com