HomeРЕФЛЕКТОРМузикаИзлезе првиот трејлер за филмот „Џејсон Борн“

Излезе првиот трејлер за филмот „Џејсон Борн“

Стигао први трејлер за филм „Џејсон Борн“

За Филмот „Џејсон Борн“ кој би требало да се прикажува во светските кино-сали почнувајќи од 28 јули, сега и официјално излезе првиот трејлер. Мет Дејмон се враќа во во својата најпозната улога на Џејсон Борн, а Пол Гринграс, ќе го режира новото продолжение на оваа франшиза, во кое некогашниот најсмртоносен опреативец на ЦИА излегува од сенка.

На Дејмон во новиот филм ќе му се приклучат и Алисија Викандер, Венсан Касел и Томи ли Џоунс, а Џулија Стајлс ќе ја репрезира својата улога од претходните делови.

<iframe width=”602″ height=”326″ src=”https://www.youtube.com/embed/GK3KHr7OzU4″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com