HomeРЕФЛЕКТОРМузикаИзлезе нова нумера на Бритни Спирс!

Излезе нова нумера на Бритни Спирс!

Пристигна уште една од низата на песни на популарната Бритни Спирс од очекуваниот нов албум „Glory“, под назив „Do you wanna come over?“, но славната пејачка сепак не нагласи дали ќе следи и спот за оваа нумера.

Спирс на својот официјален Твитер профил истакна дека денес ќе излезе нејзината најнова нумера за која тврди дека има сензуален звук.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com