HomeРЕФЛЕКТОРФилмИзгледот на легендарниот Ал Пачино ги шокираше неговите фанови

Изгледот на легендарниот Ал Пачино ги шокираше неговите фанови

Холивудската легенда Ал Пачино во последно време ретко се појавува пред камери, па јавноста била шокирана кога се објавени неговите нови фотографии на кои не личи на себе. Се забележува дека ѕвездата на филмовите „Лице со лузна“ и „Кум“ има неколку килограми повеќе на фотографиите кои ги објави британскиот весник „Дејли мејл“.
al pacino 1
Подоцна, Пачино е фотографиран и во ресторан во Малибу, каде се појавил во друштво на својата 39 години помлада девојка Лусила. Додека Пачино изгледал нерасположено, имал на себе долга јакна, капа и шал, Лусила била насмеана и носела долг летен бел фустан.
al pacino 2

al pacino 3

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com