HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаЗагина 46 годишен охриѓанец

Загина 46 годишен охриѓанец

46-годишниот охриѓанец Н.С. го загуби животот во сообраќајна несреќа која утрово, околу 5 часот се случила на патниот правец Битола-Ресен.

Според првичните информации, охриѓанецот од засега непознати причини ја изгубил контролата над возилото кое удрило во карпа.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com