HomeАНТИСТРЕСШтосноЕве што порача админот на групата за роденденот на Анастасија

Еве што порача админот на групата за роденденот на Анастасија

Повеќе од 200.000 луѓе со денови преку Фејсбук се шегуваат на сметка на прославата за 18-от роденден на Анастасија Ражнатовиќ.

Станува збор за групата “Купување подарок за полнолетството на Анастасија” на која секојдневно се објавуваат шеги за роденденот a, по големиот „успех“ на групата, реши да се јави и администраторот кој во еден коментар напиша:

“ZNACI NE DA SMO NAJVECI HIT NA BALKANU NEGO KIDAMO grin emoticon HVALA NA NEIZMERNOJ PODRSCI, PRESLI SMO 150K NA EVENTU I TO JE PLAN I ZA STRANICU, SVAKOG DANA NOVI HIT VIDEO OP BACITE LAJK OPAAAAA”.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com