HomeРЕФЛЕКТОРМузикаДрејк и Еминем на сцената ги демантираа шпекулациите дека се во кавга

Дрејк и Еминем на сцената ги демантираа шпекулациите дека се во кавга

Популарните рап ѕвезди Дрејк и Еминем ги негираа шпекулациите околу нивните лоши односи, кога синоќа заедно се појавија на сцената за време на концертот на Дрејк во Детроит, родниот град на Еминем. Двајцата рапери беа честа тема на шпекулации на интернет во последно време, бидејќи Дрејк влезе во конфликт со Џо Баден, кој има договор со издавачката куќа на Еминем „Шејди Рекордс“.

Како што пренесува магазинот „Детроит фри прес“, меѓу нив се е чисто и наводно Дрејк го смета Еминем за „најголем рапер“ на сите времиња.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com