HomeДЕНЕШНАСветДете за „влакно“ избегнало смрт на шини (ВИДЕО)

Дете за „влакно“ избегнало смрт на шини (ВИДЕО)

Тригодишно дете за „влакно“ избегнало смрт на пруга во рускиот регион Красондар, а објавена е и драматична видео-снимка од безбедносните камери. Еден до работниците на обезбедувањето на пругата го тргнал детето од шините само неколку секунди пред да го прегази возот. Инцидентот се случил во средата.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com