HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаВо Охрид исчезна 19-годишно девојче

Во Охрид исчезна 19-годишно девојче

Вчера во охридската полиција е пријавено исчезнување на 19-годишната Т.Н. од страна на нејзиниот 49-годишен татко. Ќерка му исчезнала претходниот ден околу 20 часот кога од нивниот дом заминала во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com