HomeАНТИСТРЕСШтосноВмровскиот вирус наречен Александар Маленко

Вмровскиот вирус наречен Александар Маленко

Екс пливачот и екс сопруг на Јелена Жугиќ, директорка на театар Комедија и барател на гумени куршуми за демонстранти, даде можеби најдуховит коментар на актуелната состојба каде сите јавни личности инволвирани во политиката се обидуваат да изразат што е можно посили партиски мотивирани изјави. Маленко посочи дека е како вирус од кој успешно се станува вмровец, па прочитајте го неговиот твит.

malenko tvit

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com