HomeДЕНЕШНАЕкономијаВИП со нова промоција

ВИП со нова промоција

Од денес, Вип нуди телефони по промотивни цени во рамки на своите нови постпејд тарифи- Вип мобил.

Во големата Вип заедница од над 1,1 милион корисници и воведувањето на новите тарифи за мобилни услуги, денес Вип почнува нова промоција – сите корисници кои ќе активираат нова постпејд линија или ќе го обноват постојниот договор на Vip Mobile М со договор на 24 месеци, покрај неограничените разговори и СМС пораки кон Вип, вклучени минути кон сите национални мрежи и 500MB интернет за месечна претплата од 549 денари, корисниците можат да го одберат Alcatel Pixi 4 (4) за 0 денари или атрактивниот Huawei Y625 по цена од 1.999 денари.

Корисниците, пак, кои ќе го одберат тарифниот модел Vip Mobile L, покрај неограничениот број минути и СМС пораки кон сите национални мрежи, 3GB брз 4Г интернет вклучени во рамки на месечната претплата од 749 денари, можат да одберат од широката понуда на атрактивни телефони, меѓу кои се истакнува LG K4 за 0 денари. Оваа промоција на атрактивни телефони ќе трае до 30 јуни или до завршувањето на количините.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com