HomeРЕФЛЕКТОРФилмВидео: Pokemon лудилото ги „зарази“ и Симпсонови

Видео: Pokemon лудилото ги „зарази“ и Симпсонови

Студиото „Фокс“, кое ја создаде култната анимирана ТВ серија „Симпсонови“, реши да го искористи овој глобален феномен и да привлече уште поголема гледаност. „Фокс“ објавија кратко видео во кое Хомер Симпсон се вклучува во потрагата по Покемони. Видеото трае околу една минута, но не е исклучено повторно да биде вклучена во најновата епизода на „Симпсонови“, која треба да почне да се емитува на есен.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com