HomeДЕНЕШНАЦрна хроникаВидео: Три девојки претепале млада тинејџерка, за среќа биле снимени да се бара правда

Видео: Три девојки претепале млада тинејџерка, за среќа биле снимени да се бара правда

 

Три девојки фатени од полицијата и уапсени бидејќи претепале тинејџерка на плажа во Јужна Каролина . Нанесени и се тешки повреди на носот и оставена е во безсвесна состојба да лежи покрај реката Салуда. Трите девојќи, Меган, Ен и Арлинда се личности кои се пријателки уште од средно.

За среќа, овој инцидент го снимиле минувачите, а девојката видеото го предала во полиција, со што веднаш биле уапсени трите насилнички.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com