HomeДЕНЕШНАСветВидео: Руска полицајка избркана за секси танц на Facebook

Видео: Руска полицајка избркана за секси танц на Facebook

Полицајката која е позната само како Кристина на затворена група на Facebook изведувала секси танц, но видеото некој го протекол и пренел до претпоставените во московската Метро полициска станица.

Токму затоа Кристина е избркана од полициската служба иако самото видео не е експлицитно, но е изведено најверојатно пред нејзини колеги кои ја следеле на социјалната мрежа. Со оглед на нејзините „танцувачки“ способности сигурно не ја чека кариера на подиумот.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com