HomeДЕНЕШНАСветВидео: Преживеа неверојатна сообраќајка и се објави на YouTube

Видео: Преживеа неверојатна сообраќајка и се објави на YouTube

Кристофер Телфорд од Велика Британија успеа да преживеа страшна сообраќајна несреќа откако на патот му излегло возило од спротивната лента, па за да го избегне сврте нагло и неговата Тојота се преврте. Тој целиот инцидент го снимал со камера поставена на челото, па сега на некој начин сака да профитира поставувајќи го видеото на YouTube што е малку бизарно со оглед на тежината на сообраќајката.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com