HomeДЕНЕШНАСветВидео: Николас Кејџ го смируваше насилниот пијан пријател

Видео: Николас Кејџ го смируваше насилниот пијан пријател

Актерот Николас Кејџ добро се забавувал со неговиот пријател и пејач Винс Нил, но и двајцата премногу претерале со алкохолот. На Кејџ му се приближила обожавателка која сакала автограм, па Нил неочекувано изреагирал премногу насилно и почнал да ја турка и удира. Кејџ иако и самиот доволно пијан се обидел да го смири Нил, но целата галама привлекла огромно внимание од минувачите и обезбедувањето. Винс Нил заработил кривична пријава за насилство од полицијата во Лас Вегас, додека против Кејџ се уште не е покрената никаква пријава.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com