HomeДЕНЕШНАСкопјеВидео: Невремето донесе поплава и во автобус на ЈСП

Видео: Невремето донесе поплава и во автобус на ЈСП

Попладнево Скопје беше зафатено од силно невреме со обилни врнежи од дожд, а наместа паѓаше и град. На социјалните мрежи се шири и видео од корисничката Наташа Бојаџиева која го сними автобусот на ЈСП поплавен со вода.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com