HomeРЕФЛЕКТОРМузикаВидео: Кумановката Мартија, докажа дека треба да биде победник на пинкови ѕвездички

Видео: Кумановката Мартија, докажа дека треба да биде победник на пинкови ѕвездички

Кумановката Мартијам, уште еднаш докажа дека треба да победи на шоуто Пинкови ѕвездички. Прекрасната Мартија Станојковиќ ја испеа песната „Џелем Џелем“ и несвесно извлече од жирито дека сите ја сметаат за неофицијален победник.

Жирито и ги кажа сите пофални зборови, но реално девојчето заслужи, со оглед на квалитеот и талентот кој оваа млада кумановка го поседува во себе.

Во продолжение проследете го настапот на Мартија

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com