HomeАНТИСТРЕСШтосно(Видео) Кога Путин ги претвара ѕверовите во домашно милениче…

(Видео) Кога Путин ги претвара ѕверовите во домашно милениче…

Иако леопардите припаѓаат на семејството мачки, тие воопшто не се питоми.

За повеќето луѓе, леопардот е голема закана за безбедноста, но рускиот претседател Владимир Путин, очигледно со својот допир успеал да го припитоми ова животно. Н а видеото се гледа како леопардот додека е сам во кафезот, скока и удира на оградата.

Видео е прегледано над 600.000 пати, а за тоа како се одвиваше целата ситуација, погледнете во продолжение.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com