HomeФЕР ПЛЕЈКошаркаВидео: Дрим Тимот на САД го слави златото во Миконос

Видео: Дрим Тимот на САД го слави златото во Миконос

Дел од американските кошаркари кои го освоија златниот медал во Рио сега се на мал одмор пред почетокот на новата сезона во НБА и прославуваат на луксузниот грчки остров Миконос забавувајќи се во веселата атмосфера. Најмногу во забавата уживаа Кевин Дурант и Деандре Џордан.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com