HomeРЕФЛЕКТОРМузикаВидео: Девојчето кое го освои Балканот ќе ја претставува Македонија на детска евровизија

Видео: Девојчето кое го освои Балканот ќе ја претставува Македонија на детска евровизија

По големиот успех и популарност што ги собра на „Ѕвездичките на Пинк“, талентираната Мартија Станојковиќ е избрана да биде претставничка на Македонија на овогодинешното издание на Детската Евровизија кое ќе се одржи во ноември во Малта. Мартија е нашата надеж и гордост чиј пат кон славата само што се отвора.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com