HomeРЕФЛЕКТОРМузика(Видео): Високите потпетици виновни за инцидентот на Меган Трејнор

(Видео): Високите потпетици виновни за инцидентот на Меган Трејнор

Меган
Навистина, секому може да му се случи. Дури и на мега популарните пејачи и глумци низ светот, а овој пат „жртва“ на високите потпетици беше неодоливата пејачка Меган Трејнор.

При изведувањето на својот најнов хит “Me Too” во шоуто на Џими Фелон, 22-годишната пејачка додека танцуваше ја свитка десната нога, изгуби контрола, го повлече микрофонот и падна на подот со него.


Најтешко е кога треба да го фатиш микрофонот“ – се пошегува Џими со младата изведувачка и легна до нејзе како утеха.


Проследете го целиот настап:

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com