HomeРЕФЛЕКТОРМузикаВидео: Булдог кој танцува најголем фан на Џорџ Мајкл

Видео: Булдог кој танцува најголем фан на Џорџ Мајкл

Булдог кој се појави на социјалните мрежи прерасна во вистински хит бидејќи е најголем фан на пејачот Џорџ Мајкл. Кучето воодушевено танцува на ритамот на песната Wake Me Up Before You Go-Go од поп групата Wham каде главен пејач беше токму Мајкл. Погледнете го ова забавно видео.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com