HomeАНТИСТРЕСШтосноВидео: Британи Фурлан е најзгодната „вајнерка“

Видео: Британи Фурлан е најзгодната „вајнерка“

Комичарката Британи Фурлан стана вистинска интернет сензација со нејзините кратки скечови на Vine кои траат по 6 секунда и се докажа со одличната смисла за хумор, но и со премногу атрактивниот изглед со што ја заслужи титулата најзгодната „вајнерка“.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com