HomeДЕНЕШНАСветБизарно: Прогласена „Мис Хитлер“ 2016

Бизарно: Прогласена „Мис Хитлер“ 2016

Нео-нацистичката шкотска организација Национална акција одржала избор на „убавина“ при што како победничка е избрана девојката која се претставила како A-Bus-Full-of-Retards и таа е новата „Мис Хитлер“.

miss hitler2

Нејзиниот идентитет не е откриен, но таа за медиумите изјавува дека поради искрените ставови ја загубила поддршката од пријателите и родителите. Инаку под искрени ставови подразбира омраза против Евреите и мигрантите.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com