HomeРЕФЛЕКТОРФилмБибер и Кики Роналдо заедно во холивудски блокбастер

Бибер и Кики Роналдо заедно во холивудски блокбастер

Контроверзниот поп пејач Џастин Бибер разговарал со своите менаџери за добивање на филмска улога во заеднички проект во кој ќе биде вклучена и фудбалската ѕвезда Кристијано Роналдо.

Оваа идеја им се допаднала на повеќе филмски студија бидејќи двете светски познати личности ќе може да привлечат голем број на гледачи. Според плановите филмот би требало да започне да се снима во 2017-та година, а улога му е понудена и на Клинт Иствуд.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com