HomeРЕФЛЕКТОРМузикаАмериканската пејачка Ферги со провокативна фотографија го најави новиот сингл!

Американската пејачка Ферги со провокативна фотографија го најави новиот сингл!

Популарната американска пејачка на својот Инстаграм профил со провокативна фотографија го најави својот нов сингл „M.I.L.F.$“, кој се очекува да биде промовиран во секој момент. За синглот веќе е снимен и спот минатиот месец во кој покрај славната пејачка се појавуваат Ким Кардашијан, Сијара и Криси Тиген.

Враќањето на Ферги на музичката сцена веќе подолго време се очекува, во однос на тоа дека својот деби албум пејачката „The Dutchess“ го објави пред 10 години. Дека само прашање на време е кога новиот албум „Double Dutchess“ ќе биде објавен покажа кон средината на месецот кога беше објавен спотот за песната „Hungry“.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com