HomeДЕНЕШНАСветАдријана Лима во секси бикини ужива на својот одмор (ФОТО)

Адријана Лима во секси бикини ужива на својот одмор (ФОТО)

Сега е сезона на одмори, летувања, капење во море или во базен. На друштвените мрежи постојано можете да видите фотографии од познати личности, кои уживаат на различни дестинации ширум светот.

Една од славните личности е и Адријана Лима. Таа моментално е во врска со сетски познатиот диџеј, Седрик Џервејз (35), со кој ужива на прекрасниот Миконос.Знаеме кои костими за капење ги рекламира Адријана Лима. Но, сигурно се прашувате кои бикини ги носи кога “не е на работа”.

Погледнете ги фотографиите од кои ќе ви запре здивот.

Lima 2

Lima 3

Lima 4

Lima 5

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com